20 Ekim 2016 #6739972

Yurtiçi Kargo Saygısızlığın Bir Sınırı Olmalı Ki İfade Edilebilirliği Olsun

20.10.2016 saat 14:52'de tarafım ile görüşme yapılmış olup kargo teslimatçısı adresime geldiğini ve burada olmadığımı söyledi. Kendisine şu an adreste olduğumu hatta kurum binasının dışında olduğumu söylememe rağmen burada yoksunuz demektedir. Kargo arabasını gördüm 60-70 metre ilerde bulunduğum bölgede başka bir kapısından çıkarken kendisini gördüm. Telefon ile kendisi ile görüştüğümden arabayı durdur ben alayım dememe rağmen arabanız yok mu şeklinde anlamsızca sorular ile karşılaştım. Yok dememe rağmen gel şubeden al burada durmam diyerek birde üstüne azar yiyerek telefonu suratıma kapattı. Burası bir devlet kurumu. Kendisi hemen hemen her gün buraya kargo bırakmakta konuşma şekli, üslubu, ahlakı, bağırması bunlar ne kabul edilebilir, ne yenir, ne içilir şeyler. Lütfen güzelim ülkemizde binlerce insan iş için çabalamakta.

Olcay 83 Okunma

Cevaplar

  • Olcay21 Ekim 2016

    Al birini eline vur ötekine. Bugun arandım. Toplantıda olmam sebebiyle açamadım. Tarafıma hemen mail ile dönüş olmuş. Sizi aradık fakat ulaşamadık. İlginiz için teşekkür eder demişler. Sizlerin ilgisizliği için ben teşekkür etmiyorum. Personel alırken Az kurumsallık gösterinde eğitime tabi tutun.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi21 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön