08 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Saygısız Ve Eğitimsiz Haznedar Şube Elemanları

Bu şirketin hizmetiyle ilgili bir şikayeti şube çalışanına iletmemle neye uğradığımı şaşırdım. Ben hayatımda böyle saygısız, eğitimsiz, müşteri ile nasıl ilişki kuracağını bilmeyen çalışanlar görmedim. Resmen mahalle kavgası ağzı ile hakarete uğradık ve şubeden gönderildik. Yurtiçi Kargo genel merkezide ne yazık ki çok ilgisiz ve duyarsız kaldı. Zaten genel merkez böyle davranırsa çalışanında bu şekilde davranmasına şaşırmamak lazım.


Genel merkeze defalarca telefon edip, elli ayrı kişiye şikayetimi ilettim, fakat ne yazık ki gereken önem gösterilmedi. Firma imajının böyle çalışanlar tarafından zedelenmesi anladığım kadarıyla pek umursanmıyor. Zaten çalışanların nereye şikayet edersen et demesi olaya gereken hassasiyetin gösterilmeyeceğinin belirtisi idi. Yurtiçi Kargo Haznedar şube çalışanlarını ve genel merkez yetkililerini kınıyorum.

Mehtap 45 Okunma

Cevaplar

  • Mehtap15 Ekim 2016

    Şikayetime hiçbir şekilde ne bir muhatap ne de bir çözüm bulabildim. Şikayetvar sayfasına yazdıktan sonra şikayetim ile ilgilenileceği söylendi, fakat şahsıma çözüm adına hiçbir geri dönüş olmadı. Yurtiçi Kargo, haznedar şubesinin eğitimsiz, terbiyesiz ve saygısız çalışanlarının inadına yenilerek hiçbir çözüm sunamamış ve şube çalışanlarına hiçbir yaptırım uygulayamamıştır. Daha önce de belirttiğim üzere çalışanların bu şekilde fütursuz davranışları ve ''nereye şikayet edersen et'' diyecek kadar rahat olmaları sonucun bir yere varamayacağının göstergesi idi. Bundan sonra yapacağım her türlü ürün alımı öncesi firmaların çalıştığı kargo şirketlerine bakacağım, ve elimden geldiğince tüm çevreme kötü reklamınızı yapacağım. Ne yazık ki bu da sizin için bir şey ifade etmeyecek. Çünkü müşteri memnuniyeti anlayışınızı artık biliyorum.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi10 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön