03 Ağustos 2015

Yurtiçi Kargo Saygısız Konuşma ve Görevini Yapmama!

Aldığım bir ürünün eksik parçaları vardı bunun için firma bana eksik parçalarını gönderdi. Firma kargoya verdikten sonra 31.07.2015 tarihinde saat 11:27 Yurtiçi Kargo firması SMS gönderdi kargonuz en erken 03.08.2015 tarihinde elinize ulaşacaktır diye.


Yurtiçi Kargo Etimesgut şubesi haberim olmadan 01.08.2015 tarihinde evime gelerek bana telefon ediyor kargonuz geldi diye.
Ben kargomu Pazartesi beklerken haberim yok erkenden getiriliyor evimde kimse yok ve adamlar haklıymış gibi evinizde dursaydınız diye laf ediyorlar.
Kendisini şube müdürü olduğunu ileten T***** Ü. isimli kişi ise en erken yarın çıkacak diye artist artist karşı taraftan konuşabiliyor. Yurtiçi Kargo müdürü saygısız...

Mehmet 99 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet06 Ağustos 2015

  03.08 tarihinde şubeden çıkış yapmadığı ürüne evde yok diye giriş yaptıran şube müdürü ertesi gün 04.08 tarihinde ürünümü geç teslim ettikleri halde birde utanmadan erken teslim ettik gösteriyorlar. Ürün saat 16:30eşim tarafından teslim alınmış iken bir bakıyorumki sistemlerinde ürün 12:11 de benim tarafımdan teslim alındığı yazıyor. Evrakta sahte işlem yaparak insanları yanıltıyorlar. Ürünü eşim teslim aldı, benim adımı yazmışlar işte oldum haldeŞube müdürü olarak kendini tanıtan şahısın ben yalancı düzenbaz olduğunu düşnüyorum bu kadar evraklar üzerinde kafasına göre oynama yapabiliyor zaten müşteri ile konuşma ve hitap şeklide sıfır puan verilecek cinsten. Bu konu hakkında bilgi bekliyorum.

 • Mehmet06 Ağustos 2015

  o kadar firmanıza telefon edip şikayet ettim ancak sizlerde pasif kaldınız. Ayrıca ürünü 04.08.2015 saat 16:30 da evime getirdikleri halde sisteme 12:11 olarak girmişler. Yalan beyanda bulunarak kişileri kandırma girişimleri vardır. 03.08.2015 tarihinde de ürünü dağıtıma çıkartmadıkları halde dağıtıma çıkartılmış gibi göstererek evde bulamadık diyerek tekrar yalan beyanda bulunulmuştur. Etimesgut şube müdürü tamamen sahtekar bir insan olduğunu ve gerekli işlemleri kurum olarak yapmanızı istiyorum. Kargo teslim saati 16:30dur bununda sistemde düzgün şekilde girilsin. 2gün boyunca evde boştan yere sizin personelinizin işgüzarlığı yüzünden yalan beyanları sahtekarlığı yüzünden evden ayrılamadık.

 • Mehmet04 Ağustos 2015

  Vallahi bana sadece takip edileceği bilgisi verildi başka açıklama yapılmadı. Bu gibi adamların müdür koltuğunda oturması kurumunuz açısından zararlı olduğunu belirtmek isterim hitap etmesini bilmeyen artist adamların. Ayrıca 03.08.2015 tarihinde dağıtıma çıktığı bilgisi olmayan kargoyu 16:16 eve gittik bulamadık diye kapatabiliyorlar bu kadarda yalancı ve sahtekar olan bir müdürünüz var bunu da belirtmek isterim. Sabah 8den aksam 5-6ya kadar telefonla arayan birisini evde bulamıyorlar. Geldiklerinde madem bulamadılar diyelim telefon etselerdi? Notta bırakılmamış? Yalancı personelle çalışılmaz bunu bilin.

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi04 Ağustos 2015

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön