21 Ekim 2016 #6741682

Yurtiçi Kargo Sarıyer Şubesi Kargolarımı Getirmemek İçin Çabaladığı Kadar Getirmek İçin Çabalasa

Sarıyer şubesine gelen kargolarımız adrese teslim olmasına rağmen adresimize getirilmemektedir. Gerekçe olarak da iş yerim olan askeri birliğe teslimatı yapmamalarıymış. Bunu Yurtiçi Kargo olarak mı yapmıyorsunuz yoksa şube olarak böyle bir karar mi verdiniz diye sorduğumda da "çoğu şube bu şekilde yapıyor. " gibi amatör bir cevap almaktayız. Bu konuşma 05 Ekim 2016 tarihi saat 11.20 sularında gerçekleşmiştir. Daha iyi hizmet vermek için yapılan ses kaydını dinlemelerini Yurtiçi Kargo'dan müşterisi olarak rica ediyorum.


Web sitesinde bulunan kargo takip kısmında kargonun teslim edilemediği yazmaktadır. Ancak "kargo teslim edilemedi" değil, "kargo teslim edilmedi" yazılsa daha doğru olacak. Çünkü adrese teslim ücreti alınmasına rağmen ve aracın zaten kapımızın önünden geçmesine rağmen kargomuzu şubeden çıkarmamaktalar. Müşteri olarak bunun sebeplerini öğrenmek istiyorum.

Uğurselin 36 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi22 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön