22 Haziran 2016

Yurtiçi Kargo Sankop Şubesi Eve Kargo Getirmiyor!

Adıma gelmiş 3 tane kargo vardı saat 11:00'de dağıtıma çıktığı yazıyordu sitede ancak akşam 18:00'e kadar gelmedi. Biz de kargomuzu almak için şubeye gittik ve bize kargonun araçta olduğunu şu adrese gidip orada beklememizi, kargo aracının oradan geçerken kargomuzu bize vereceklerini söylediler. 1 saat boyunca orada bekledik kimse gelmedi. O süre zarfında adrese gidip hemen kağıdı bırakmışlar, hiçbir şeyden haberleri yokmuş gibi.


Ertesi gün ise 4. kargom dağıtıma çıktı saat 11:00'de. Sabahtan akşama kadar evde bekledim ama kimse gelmedi. Üstelik sitede saat 17:00'de geldikleri ve evde kimsenin olmadığı yazıyordu. Eve kargoyu hiçbir zaman getirmiyorlar ve sürekli alaycı bir tavır içerisindeler. İnsanları uğraştırmaktan başka bir şey yapmıyorlar.

Aydın 71 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi22 Haziran 2016

    Sayın , A. Yaşamış olduğunuz teslim sorunu hakkında , Tarafımıza iletilen 5781298 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri yazılı olarak bilgilendirmiştir. Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön