01 Şubat 2014 #2270188

Yurtiçi Kargo Sağlam Laptopumu Kırık Gönderdi!

28.01.2014 Tarihinde Laptopumu Yurtiçi Kargo ile Şırnak Silopi'ye gönderdim. Orijinal kutusu yoktu şubeden kutu satın aldım laptop çantasının içerisindeydi, kutuyu güzelce bantladık. Birde üstüne kırılabilir çıkartması yapıştırdım.


Kargom gitti yerde alan kişi nişanlım pek anlamadığından laptopa kargoçunun yanında bakmamış baksa da anlamaz camı çatlamış açması gerek. Ben taahhütname imzaladığımdan karışmıyoruz diyip işin içinden çıkmışsınız, sigorta yaptırmanız gerekmiş (gönderirken sorsalardı sigorta'da yaptırırdım) bugün kargom geri geldi.


Sizden ne parasını istiyorum nede yardım. Bir işi yapıyorsanız kırılabilir sonuçta kul yapısı insanlara dalga geçer gibi konuşmayın, yada umursamaz davranışlar sergilemeyin!

Samet 65 Okunma

Cevaplar

  • Samet06 Şubat 2014

    Şikayetten sonra hemen aradıalr fakat bilindik cevaplar dilekce ver degerlendırecegız sonuc aynı cıkacaktır :D sonuc olarak: 40 tl kargo parası laptop ekranı bize patladı

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön