04 Kasım 2014

Yurtiçi Kargo Rodosto Şubesi Adrese Teslim Yapmadı

27.10.2014 tarihinde N11.com tedarikçisi olarak İstanbul'dan Tekirdağ Merkeze gönderdiğimiz kargo 03.11.2014 tarihine kadar teslim edilmemiştir. Açıklama kısmında 30.10.2014 tarihinden bu yana ve bugün tekrardan "Sınırlı Teslimat Günü, bir Sonraki Teslimat Günü İşleme Alınacak" ibaresi yer almaktayken, bugün Yurtiçi Kargo'ya gerekli şikayetleri ilettikten sonra "Adres Yanlış / Yetersiz" şeklinde değişim yapılmıştır.


Adresin yanlış olmadığı müşteriyle yaptığımız telefon görüşmeleri sonucu doğrulanmıştır. Aynı adrese Yurtiçi Kargo'nun defalarca teslimatı olmuş. Biz bu şekilde müşterilerimizi kaybediyoruz ve kargo geri döndüğü için boş yere kargo ücreti ödemek zorunda kalıyoruz.

Alptekin 55 Okunma

Cevaplar

  • Alptekin13 Kasım 2014

    Telefonum bir defa aranmış fakat müsait olmadığım için cevaplayamadım. Aynı adrese sürat kargoyla gönderim yaptık ve ertesi gün teslim edildi. adres yanlışsa diğer kargo firması nasıl buldu adresi? Yurtiçi kargonun rodosta şubesinin telefonları hala çalışmıyor. kargoyu şubede bekletip bekletip geri yolladılar.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi06 Kasım 2014

    :Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön