10 Şubat 2014 #2275258

Yurtiçi Kargo Personeliniz Müşteriye Bağırmayı Alışkanlık Edinmiş!

Ödemiş Yurtiçi Kargo görevlileri müşteriye çok saygısızca davranıyor. Annem adına kargo gelecekti 03.02.2014 tarihinde kargo teslim edilmemiş gece saat 22:32'de adreste yoktunuz teslim edilmedi mesajı geldi.


04.02.2014 tarihi saat 09:25'de Ödemiş şubesi arayıp bugün gönderemez misiniz dedim üslup kötüydü! İstanbul şubesi sorun çıkartmıyor kargomu getiriyor dedim görevli sesini yükseltti şikayet edeceğimi söyleyince bana kimse birşey yapamaz dedi. Konuşma bitiminde firmanın sayfasına girip 6286475 no'lu şikayet formu doldurdum.


Bunun üzerine saat 10:59'da adının sonradan S**** olduğunu söyleyen kişi beni aradı konuyu zaten pek anlatmama izin vermedi olayın kargonun tesliminden çok kurumsal bir firmanın elemanlarının müşteriyle konuşma tarzı olduğunu belirtmeye çalışırken sorunu dinlemek için arayan kişi bağırmakla meşguldü! Kendisine sakin olun teslimattan değil üsluptan rahatsızım dediğimde de değişen birşey olmadı! Gerekli yerlere üslup dolayısıyla sizi şikayet edeceğim dediğimde dahada yükselen bir ses, "benim istediğim bir kusura bakmayın konuşmasıydı" derken bile üslup aynıydı. Ne kadar bağırırsan karşındakini o kadar çabuk sindirirsin zihniyetli bir çalışma anlayışı.

Hülya 50 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön