13 Eylül 2013 #2010522

Yurtiçi Kargo Personeli Orijinal Ambalajlı Diye Taahhütname İmzalatıyor!

Hepsiburada.com'dan almış olduğum ürünün iadesi için Yurtiçi Kargoya müracaat ettiğimde, bana taahhütname imzalattılar. Ürünün gelmiş olduğu ambalajında yani orijinal ambalajında olduğunu belirtmeme rağmen oradaki görevli M*** S. kaba bir şekilde bizim prosedürümüz böyle yani işine gelirse dercesine tavırda bulunmuştur.


İlgili görevlinin kabaca davranmasından ve kargonun hatası yüzünden ürüne gelebilecek zarardan benim niye sorumlu tutulduğundan dolayı şikayetçiyim.

Adem 77 Okunma

Cevaplar

  • Adem14 Eylül 2013

    yurtiçi kargo tarafından şikayet ile ilgili arandım.ama hiçbirşekilde olumlu cevap alamadım.aynı şekilde ilgili kişiye" ben ürünü size orjinal kutusunda sağlam bir şekilde teslim ediyorum, sizin kutuyu uygunsuz bir şekilde koymanız kutuyu zarar görebilecek şekilde istiflemenizden dogabilecek zararı ben mi karşılayacam dediğimde"evet maalesef sorumluluk size ait diye cavap aldım.sebep şirket prosedürüymüş.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön