12 Nisan 2013 #1739859

Yurtiçi Kargo Personel Üslubu!

Yurtiçi Kargonun Gaziantep Ayıntap şube personelinin birkaçından şikayetimin, telefonlara %70-%80 oranında yanıt vermiyorlar. Soru sorarken "kısa kes derdin neyse çabuk şöyle" tavrında konuşup küçümsüyorlar, suratıma telefon kapatan bile oldu!! Şubede ise birkaç defa aynı elemanlar beni azarladılar!!


Bu konuda çağrı merkezine şikayette bulundum kimse dönüş yapmadı!! Birkaç defa daha olunca merkez yönetimden olduğunu ifade eden birilerine ulaştı eşim, gerekeni yapıp bilgi vereceklerini söylediler ama hiç kimse ne aradı ne sordu!! Can'ın isterse kullan Can'ın istemesse kullanma başka yere git tavrındalar!!

Melek 36 Okunma

Cevaplar

 • Melek05 Şubat 2014

  Bana hiç bir konuda bilgi falan verilmedi

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi28 Mayıs 2013

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

 • Melek29 Nisan 2013

  standart bir mesajla geçiştiriyorsunuz!!!! 1 yıldır size defalarca telefon yoluyla şikayette bulundum ama artık pes ediyorum!!! personeliniz hala aynı hala aynı!!! evde olduğum halde 3 gün boyunca kapıya not bırakıyorlar!!! komşum getirip veriyor notu ama biz ailece evdeyiz ve zilimiz bile çalmamış oluyor 3 gün boyunca!!! personelinizin verdiği cevapsa şu; "kapıya kadar gelip neden teslim etmeden döneyim mantıklı olun hanfendi!!!" bu bir kez değil en az 7-8 defa oldu, hkayıtları inceleyin benim internetten yaptığım alışverişlerimin %80 ini kargom geldikten 3 gün sonra kendim gidip şubeden teslim almak zorunda kalıyorum çünkü evde olduğum halde not bırakıp gidiyorlar!!!

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi13 Nisan 2013

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön