01 Mayıs 2013 #1772893

Yurtiçi Kargo Personel Bozuk Parası Olmadığından Kargoyu Teslim Etmedi!

Yurtiçi Kargo firmasının Ankara Keçiören Hasköy şubesinden gelen kargo görevlisi bozuk para taşıma zorunluluğu olmadığından dolayı teslimatı yapmadı. İlgili şubeden gelen 118570548948 gönderi no'lu kargom ilgili görevli tarafımdan getirildi bende kargo ücretinin ne kadar olduğunu sorduğumda 7-8 tl. gibi yuvarlak bir rakam söyledi ben de ödemeyi alması için 50 TL uzattım ama kargo görevlisi benim bozuk para taşıma zorunluluğum olmadığı için ödemeyi alamayacağını belirtip kargoyu teslim etmeden gitti.


Ben de durumu Hasköy şubesine ilettim onlarda görevlinin bozuk para taşıma zorunluluğu olmadığını belirtti. Bu nasıl iştir benim ücretinin ne kadar olduğunu bilmediğim bozuk para bulma zorunda mıyım?

Nurettin 56 Okunma

Cevaplar

 • Nurettin03 Şubat 2014

  boşa geçen çözüm süreci yazıklar olsun..

 • Nurettin09 Temmuz 2013

  ilgili firma ilgilendik diyor ama ilgilenmiyor üstelik tarafımdan bedeli ödenmiş bir ürünün iadesini karşı tarafa ürün alınmaktan imtina edildi deyip iade edilmiştir.ve bu zararım firma tarafından kendi hatalarından olan bedel ödenmelidir.

 • Nurettin02 Mayıs 2013

  Ne bilgisi verilmişki bir daha olmayacak denilip telefon kapatılmıştır.ya çözüm tarafıma getirilmeyen,getirilmediği halde geri iadesi göndericiye yapılan mağduriyet nasıl giderilecek peki..?

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi02 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön