01 Nisan 2013 #1717465

Yurtiçi Kargo Partner Firması İstanbul Bilişimin Kargosunu Zamanında İletememesi!

1717450 numaralı şikayetimizdeki ürünü firmadan teyit ederek adres doğruluğunu kontrol ettiğimiz İstanbul Bilişim A. Ş. 'nin anlaşmalı olduğu Yurtiçi Kargo tarafından bölge yanlış yazılarak veya İstanbul Bilişim tarafından farklı verilerek önce kargo Bağcılar’a sonra Şirinevler’e en sonda Kocasinan’a gönderilmiş görünmektedir.


Yurtiçi Kargo yetkilileri ise hatalarını kabul etmeyip bu kargonun neden bu kadar gezdirildiğini açıklığa kavuşturmak yerine Kocasinan şubemizden ancak siz alırsınız getiremeyiz diyorlar. Bu nasıl hizmet anlayışıdır.

Semiha 231 Okunma

Cevaplar

  • Semiha02 Nisan 2013

    101769171901 gönderi no ile siparişimiz kargoya verilmiştir. Kargomuz doğru adres olan Bağcılar bölgesine gittikten sonra nasıl oluyorsa oradan tekrar yüklenilip Bahçelievler e gönderilmiş ve arayıp kargomuzun neden getirilmediği sorulduğunda ise yanlış adres beyan ettiğimiz dile getirilmiştir.Biz yanlış adres beyan etmiş olsak ilk önce niye doğru adrese gönderiliyor peki?Kendilerinin hatası olduğu belirtilmesine rağmen kabul etmeyip kargomuzu da o gün teslim etmemişler iki gün rotarlı olarak getirmişlerdir.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön