29 Ağustos 2013 #1983836

Yurtiçi Kargo Paketlerin Geldiğini Haber Vermiyorlar!

Muğla, Milas şubesi çalışanları bana gelen hiçbir paketi telefon ihbarlı olduğu halde arayıp bilgi vermiyorlar. Bir kez bana haber vermedikleri halde gelen paketi geri gönderdiler. Kendilerini aradıktan sonra haberim oldu. Bir kez ikamet ettiğim bölgeye araçlarıyla geldikleri halde paketi getirmediler. Birkaç kez belirttiğim adrese gelmesi gereken paketleri çalıştığım iş yerine getirdiler. Kime teslim edilip edilmediğinden de haberim olmuyor.


En son yaptıkları hata yüzünden ağır paketleri ikamet ettiğim lojmana kadar taşımak zorunda kalmıştım. Bugün de aynı şube de iki tane paketim var; ama yine arayan soran yok. Her defasında adıma paket var mı demek zorunda değilim.

Selim 23 Okunma

Cevaplar

  • Selim30 Ağustos 2013

    Beni aramışsınız; ama müsait olmadığım için telefonun sesini duymadım. Sorunun çözülüp çözülmediğini sonraki alışverişlerde göreceğim. Yine de geri dönüş yaptığınız için teşekkür ederim.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön