11 Mart 2014

Yurtiçi Kargo Paketimi Teslim Etmedi!

20/02/2014 tarihli 212073774286 gönderi kodlu ürünü Yurtiçi Kargo Kahramanmaraş Sütçü İmam şubesinde 25/02/2014 tarihinde 20 tl ücretini ödeyerek teslim aldım. Paketi şubede görevlilerin karşısında açtım ve içeriğinde araba parçası olan ürünümün hasarlı olduğunu gördüm.


Sıfır ürünün taşıma esnasında kırıldığı barizdi. Tutanak tutuldu ve geri iade edildi ancak kargo şirketi ürünü karşı tarafa götürdüğünde benden istediği gibi yine yüksek miktarda para istediğinden karşı taraf haliyle teslim almadı.


Sonuçta hasarlı ürün Ankara Kahramanmaraş arasında mekik dokuyor ve her gelip gidişinde para isteniyor. Parası ödenip geri giden kargolardan tekrar para istendiğini hiç duymadım. Yurtiçi Kargo şubesi sorumluluk kabul etmiyor.

Murat 69 Okunma

Cevaplar

  • Murat05 Eylül 2014

    Ürünüme firma tarafından el konuldu!!

  • Murat16 Mart 2014

    Son derece kalitesiz bir firma.Ürünüm kırık geliyor.Yüksek kargo parası alıyorlar.Paketi tutanak tutup karşı tarafa iade ediyorlar.Karşıdan da yüksek miktarda para talep ediyorlar.Sonuçta ürüne el koyuyorlar.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi11 Mart 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik yazılı açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön