26 Mart 2013 #1706373

Yurtiçi Kargo Paketimi Hep Yanlış Şubeye Yönlendiriyor!

Yurtiçi Kargo bana gelen kargoları bana en yakın şube olan Söğütözü yerine sürekli başka şubelere yönlendiriyor ve kargo teslimi gecikiyor. Paket üzerinde doğru adres yazmasına rağmen daha önce 4 kez Türkkonut, 1 kez Cinnah, 1 kez Balgat şimdi de Öveçler şubesine yönlendirmişler. Defalarca müşteri hizmetlerini aradım, her seferinde aynı cevabı veriyorlar: gerekli birimlere uyarı yapıldı, bir daha tekrarlanmayacak. Kendi personellerine söz geçiremiyorlar mı? Dalga geçer gibi resmen sürekli kargolarım gecikiyor.

Gökçen 34 Okunma

Cevaplar

  • Gökçen06 Kasım 2013

    Artık benimle dalga geçtiğinizi düşünüyorum. Bu şikayetimden sonra yine defalarca yanlış şubeye gönderim yaptınız. Ve bugün gelmesi gereken paketim alakasız bir şubeye gidiyor. İşinizde özensizsiniz. Sisteminizin çalışmadığı belli, hala hata veriyor ve siz bu konuda aylardır belli ki hiç bir şey yapmadınız.

  • Gökçen29 Mart 2013

    Yurtiçi Kargo Markafoni şubesi kargolarımı sürekli yanlış şubeye yönlendiriyor. Bana en yakın olan Söğütözü şubesi yerine 4 kez Türkkonut, 1 kez Cinnah, 1 kez Balgat, 1 kez de Öveçler şubeye yönlendirmişlerdi, buraya şikayetimi yazdım geri dönen müşteri hizmetleri çalışanı uyarıların daha etkili yapılacağını ve bir daha tekrarlanmaması için benim alışveriş yaptığım yere "Söğütözü'ne gönderin" diye tembihlememi söyledi. Adresimde posta kodu ve semt olarak Söğütözü yazarken ben tembihlemek zorunda değilim, binlerce alışveriş paketi ile uğraşan Markafoni de bununla uğraşmak zorunda değil. Umarım bir daha olmaz derken kargom yine Öveçler'e yönlendirilmiş. Artık özellikle olduğunu düşünüyorum.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşteriye telefon ile açıklama yapıldığında; Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön