03 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Paketim Teslim Edilmiyor

Bir internet alışveriş sitesinden aldığım sizin kargoya verildiği bilgisi verildi. Ürünümü kargo süresince takibini yapıyorum. Bugün sabah ürünümün bulunduğum ile ulaştığı bilgisine ulaştım. Gelen bilgide kargonun teslim edilemedi notu bulunuyor. Müşteri hizmetlerini aradım bu kargonun önemli olduğunu bugün mutlaka elime ulaşması gerektiğini söyledim ve adresimden başka bir yere gitmedim ve neden teslim edilemedi notu geçiyor, dedim.


Müşteri hizmetlerini firmanın sadece salı ve perşembe verilen adrese gönderileceğini notlarına yazdıklarını, söyledi. Bu yüzden yapacak bir şeyin olmadığını, söylediler. Bulunduğum ildeki firmayı aradım Müşteri hizmetlerinin söylediğinin aynısı söylediler sadece salı ve perşembe teslim edebiliriz, dediler. Bulundum yer Adres şehir merkezi ve merkez ilçe. Salı günü getirmeleri için geçerli bir sebep sunamadılar.

Turgut 55 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi03 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön