21 Şubat 2013

Yurtiçi Kargo Paket Tuzladan Ataşehir'e 3 Gündür Gidemedi!

Çok merak ediyorum kargo işinde en tanınan ve büyük bir firma olup nasıl bu kadar saçma işlem yapabildiğinizi. 19 şubatta tuzladan çıkan ürün önce Kocaeline gidiyor. Daha sonra 20 şubatta Sancaktepe arkasından da Ataşehire götürülüyor. Tam Ataşehirde adrese teslim ederler diye düşünürken.


Kayışdağına rotayı çevirip oradan da işin tuhafı, 21 şubatta tekrar sancaktepeye dönen ürün şimdi Kayışdağına gidip adrese teslim edilecek. Adreste Türk-İş blokları ataşehir. Bir ürünü daha kaç gün semtler arası tur attırabileceğinizi merakla takip ediyorum. İstanbuldan Ankaraya. İzmirden Ankaraya vb. bir günde giden ürün tuzladan Ataşehire 3 gündür gitmedi firmanız için kitaplara geçecek bir başarı.

Mert 32 Okunma

Cevaplar

  • Mert23 Şubat 2013

    yazılı olarakta yaptığınız birşey yok sadece mail atıp bi ara arayacağız diyorsunuz açıklamayı buradan yapın ki benim mi sizin mi haksız olduğunuzu takip edenler görsün benim bilip bilmemem birşeyi değiştirmez

  • Mert23 Şubat 2013

    102173009687 takip numarası bu. Bu işlem için beni aramıza gerek yok kendi içinizde çözebilirsiniz. Ben sadece saçma çalıştığınızı bildirdim bu sebeple aramaya gerek yok zaten arayıp ne diyeceksiniz kusura bakmayın gecikme için kargonuz teslim edilmiş vıdı vıdı vıdı daha öncede yaşadık bu sorunu. O yüzden açmıyorum telefonlarınızı. Buradan şikayet etmemin sebebi herkesin çalışma mantığınızı bilmesi ona göre tercih yapması.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi23 Şubat 2013

    Müşteriye mail ile açıklama yapıldığında; Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön