21 Ocak 2014

Yurtiçi Kargo Paket Kontrolü Yapılmasına İzin Vermiyor!

Yurtiçi Kargo Çapa şubeniz kapıda kargonun poşetini açıp ürünü kontrol etmemize izin vermiyor. Tüm e-ticaret siteleri kargoyu kontrol etmeden ürünü almamamızı söylüyorlar. Sizde başımıza iş çıkmasın diye kontrolü yaptırmıyorsunuz galiba mağdur olan tüketici oluyor bu durumda.

Şirket politikası mı yoksa Çapa şubenizin politikası mı onu bilmiyorum ama bu konuda bir çözüm bekliyorum!

Furkan 97 Okunma

Cevaplar

 • Furkan16 Ekim 2015

  Kopyala yapistir cevap gelmiş herzamanki gibi, yurt ici kargo ayni tutumuna dvm etmekte.

 • Furkan23 Ocak 2014

  şu şekilde bir açıklaması daha vardı görevlinin "kargoyu kontrol edip almak istiyorsanız şubeye gelip almanız gerekmektedir"

 • Furkan23 Ocak 2014

  bugün tecrübe etmiş oldum ki şirket politikasıyla , çalışanlarının politikaları tamamen farklı . ereyon.com dan yapmış olduğum alişveriş bugün akşam 17:00 gibi elime ulaştı . görevliye imzayı attıktan sonra ürünleri kontrol edebilir miyim diye sordum . görevli de bana ürünlerin kontrolüne izin vermiyoruz , günde 800 kargo 2 dkdan kontrol edilse biz işimizi yapamayız dedi . bunun için yurt içi kargoyla konuştuğumu ve şirketinizin kontrol etmemize izin verdiğini söyleyince yine biz izin vermiyoruz dedi . gönderi kodu :305974114736

 • Furkan21 Ocak 2014

  görevliye imza verdikten sonra görevli gitmeden kutuyu açıp kontrol edebiliyormuşuz açıklama bu yönde . yurtiçi kargoya bu ivedi açıklaması için teşekkürler.

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi21 Ocak 2014

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön