20 Ekim 2018
Yorum Yap
#11052928

Yurtiçi Kargo Orkide Şubesi'nde Saygısızlık!

19.10.2018 tarihinde Yurtiçi Kargo orkide şubeye aldığım ayakkabıyı iadesi için gittim. Ayakkabı kutusunu (küçük bir kutu) poşete geçirmek istedim fakat uygun boyutta poşet yoktu. Bende iki tane poşeti yırtıp açarak sardım bantladım. Daha sonra orada çalışan biri (şube müdürüymüş) gelip bana çok yüksek sesle ve kötü bir tavırla bağırdı. Siz ne yapıyorsunuz kaç tane şey kullanmışsınız Vs.Vs. hatırlayamıyorum sürekli bağırıyordu.


Sonra bu olmuş mu dedi bağırarak. Ben de olmuş paketledim güzel kargomun dışı zarar görmez dedim. Sonra yine bağırdı. Biz burda her şeyin kuruş kuruş hesabını veriyoruz, ne yapıyorsunuz siz. Ben dedim niye bağırıyorsunuz, neyse parası vereyim iki üç kuruşluk şeyin parasını veremeyecek halim yok dedim.


Sonra o bağırmaya devam ederken kargomu orada çalışan bir beyefendiye verip çıktım. Gerçekten çok saygısızcaydı. Ben böyle azarlamayı ailemden bile görmedim. Sinirden ağlayacaktım. Tek suçum bir tane fazladan poşet kullanmaktı. Böyle büyük şirketlerde bunları yaşamak beni üzdü, bir insan bu kadar aşağılanamazdı. Umarım çalışan kişiye insanlık adına bir şeyler yapılır.

Selin Selin 166 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Selin'in Teşekkür Mesajı20 Ekim 2018

    Geri dönüş sağlandığı için teşekkür ediyorum

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi20 Ekim 2018

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi20 Ekim 2018

    Değerli Müşterimiz ; Talebiniz ilgili birimlerimiz ile paylaşılmış olup, en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler