06 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Ordu Boztepe Şubesi Kargoyu Günlerdir Teslim Etmiyor!

N11.com dan bir ürün satın aldım. Ürün Yurtiçi Kargo ile gönderildi. Kargo takip sistemine göre satıcı firma 27.09,2016 tarihinde doğubank şubesine ürünü teslim etti. 29.09.2016 tarihinde kargo Ordu Boztepe şubesine teslim edildi. 29.09.2014 tarihinden 04.10.2016 tarihine kadar ürün tarafıma teslim edilmedi. Şubeye gittiğimde kargonun depoda olduğu ve ertesi gün dağıtıma çıkacağı söylendi ama ürün hala teslim edilmedi.

N11 sistemi üzerinde cayma hakkımı kullandım. Ürün kargo tarafından tarafıma teslim edilmediğinden satıcı firmaya geri gönderemiyorum. Satıcı firma da haklı olarak ücret iadesi yapamıyor. Yurtiçi Kargo'nun Ordu Boztepe şubesini defalarca aramama rağmen telefonlara bakmadılar. Yurtiçi Kargo'nun müşteri hizmetlerini aradım. Şikayet kaydı oluşturduklarını ve bilgi vereceklerini söylediler. Hala tarafıma bilgi verilmedi.

Kadir 51 Okunma

Cevaplar

  • Kadir07 Ekim 2016

    Çözüme yönelik hiçbir şey yapılmadı. Müşteri Hizmetleri bir kez aramış, ulaşamamış. Mailde bu yazıyor. Bildirdiğim telefon numarası benim sürekli kullandığım telefondur ve başka bir cep telefonum da yoktur. Beni aramalarını ya da mail atmaları değil kargomu teslim etmelerini istiyorum. Çözüme yönelik işlemler diyorlar sanki atomu parçalıyorlar. Altı üstü 2 kg. Lık küçük bir ürünü aynı mahalledeki adresime teslim edecekler. Bu arada 07 Ekim oldu hala kargo gelmedi. Cayma hakkımı kullandım ama satıcının ürünü kargonun deposunda olduğu için satıcı da parayı iade edemiyor.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi06 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön