29 Eylül 2016

Yurtiçi Kargo Nerede Olduğu Bilinmeyen Kargo!

27.09.2016'da tarafıma tahmini 2 gün teslim süreli kargo şubeye ulaşmamış. Şubedekiler öğlen bizi arayın bilgi verelim dediler. Defalarca aramama rağmen telefona bakan kimse olmadı. Kalkıp şubeye gittim. O ara tam nerede diye sormak için müşteri hizmetlerini aradım. Haramidere aktarmada denildi. Şubeye gittiğimde bana Haramidere de de olmadığı şu an nerede olduğunu bilmediklerini söylediler. Sonra tekrar müşteri hizmetlerini aradığımda Haramidere'den çıkmış yolda denildi.


Nerede olduğu belli olmayan bir kargo ve bana bugün teslim olacağı bilgisi paylaşılmış bir kargo! Şikayet oluşturun denildi. Oluşturdu sözde müşteri hizmetleri kayıt bilgisi verilmedi. Şubedeki personel bankoda bulunanlar telefona bakmıyorsunuz dediğimde cebimizi verelim ulaşırsın gibi lakayt cümleler kurarak dalga geçer gibi konuşmalar ve benim bu sorunu ikinci kez yaşıyor olmam. Gerçekten yazıklar olsun.

Erdal 48 Okunma

Cevaplar

  • Erdal30 Eylül 2016

    Arayıp halledeceğiz denildi ama bir gün daha geçti ama telefonda halledeceğiz demekten öteye geçmedi... Kaliteden güvenden bahsetmekten vazgeçin!

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi29 Eylül 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön