03 Mayıs 2014

Yurtiçi Kargo Müşteriyi Hiçe Sayıyorlar!

30 Nisan'da Adana'ya ulaşan kargom 2 Mayıs günü dağıtıma çıktı. İnternet takibi ve şube ile görüşmemde kargomun gün içinde teslim edileceği bildirildi. Bütün gün evde bekledikten sonra kargo gelmedi ve kendilerini aradığımda kargonuz şubede, bugün size ulaşmayacak deniliyor.


Bunun üzerine Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ile bu konuyu paylaştım. Ancak çıkan sonuç istersem şikayet edebileceğim seçeneği oldu. Yani çözüm yok, bütün gün ev hapsi ve elde var sıfır!

Gökhan 148 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan'ın Teşekkür Mesajı05 Mayıs 2014

    Öncelikle personelin şikyaet sonrası ilgisinden dolayı teşekkürler. Şikayetin çözümüne yönelik bilgi verildi. Uygulanan çözümün ne derece etkiliği olduğunu sonraki aşamalarda net olarak göreceğiz.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi05 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

  • Gökhan03 Mayıs 2014

    Sizin yazacağınız cevabı ben önceden yazayım şurada dursun. Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön