Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Yurtiçi Kargo Müşterisinden İntikam Alıyor, İlaçlarımı Teslim Etmiyor

profile
Refik
27 Şubat 14:20
69
Refik'in Teşekkür Mesajı
“Bu zor günlerime ve Eskişehir Yurtiçi Kargo Yunusemre şubesindeki telefonlarıma, ricalarıma kulak asmadılar, ancak öncelikle bana ilaçlarımın aynı gün yetiştirilmesinde katkıları bulunan, özellikle, böyle bir sorunun olursa beni ara centilmenliğini gösteren Sayın Yunus beye, sorunumun aciliyetini yetkilere ileterek çözümüne katkı sağlayan Sayın Pınar hanıma, Dolayısı ile Yurtiçi Kargo Genel Müdürlüğü personeline teşekkür ediyorum. İyi ki böyle iyi niyetli insanlar da var.”

81 yaşındayım, yürüme zorluğu çekiyorum ve şu anda bir rahatsızlığım nedeni ile acil ilaç ihtiyacım vat ama bu ilacı eczanelerde bulamadım, sağ olsun Antalya Elmalı ilçesinde bir fabrikanın müdürlüğünü ve muhasebesini de yürüten damadım 2 adet bulmuş, 21 Şubat çarşamba günü adresime teslim edilmek üzere Yurtiçi Kargo'ya vermiş, perşembe günü oturduğum kulaklarım ağır işittiği ve zil sesini duyabilmem için evin kapısını açık tutarak ve hasta halimle bu soğukta kargo bekledim, gelen olmadı, bekledim, belki uzan yerden aktarma yapılarak geleceği için gecikmiş olabileceğini düşündüm, ama cuma ve cumartesi de gelmedi, pazartesi günü yurt içi kargoya "Benim ilaçlarım gelecekti ama neden gelmedi" deyince "Kargonuz geldi ama siz evde yoktunuz teslim edilemedi" cevabı verildi, Sorunu ben anladım, olay daha önce yine aynı kargo şirketinden Muğla Köyceğiz bir akrabam tarafından gönderilen kolisi yırtılmış ve içindeki mandalinler ezilmiş ve kullanılmaz halde olduğu için resmini çektin ve o vaziyette çöpe atılmak üzere 250 TL civarındaki bir parayı da ödedim, resmini çektiğim için kurye polis çağırdı, gelen polis kargonun halini görünce kuryeye bunu nasıl teslim edersiniz dedi, iade etmek işime gelmedi çünkü ezilmiş mandalin kargo ücretini yakınım ödemek zorunda kalacaktı, kuryenin suçu değildi, sineye çektim resmi telefondan sildim, tüm bunlar polis kayıtlarında vardır. İşte sorun o gün yaşadığım sorunun intikamı için benim için çok önemli olan ilaçlarım getirilmemişti. Pazartesi telefon ettim, hasta halimle zili duyabilmek için kapı açık bekledim, kurye geldi benden kot istedi, bana kot gönderilmemişti, t. C. Numaramı istedi, istemeden olsa da vermek zorunda kaldım, bu defada elindeki telefonu uzatarak buraya imza at dedi, bunda tereddüt ederek bana kot gönderin kot vereyim imza atmam dedim telefon numaramın gönderici şube tarafından yanlış yazıldığı için size kot gönderemiyoruz dedi ve ilaçlarım iadeye gitti, bugün tekrar Yurtiçi Kargo'ya telefon ettim, iptal edebiliriz ancak kendiniz gelip almanız gerekir denildi ben yatıyorum, rahatsızım gelemem dediysemde anlatamadım. İlaçsız kaldım, Bu ilaçları kullanamadığım için başıma gelenden Yurtiçi Kargo sorumludur. Damadım gönderdiği kargo belgesini bilgisayardan çıkararak bana gönderdi ve görsele ekliyorum.

Refik
Refik
27 Şubat 18:18

Bu zor günlerime ve Eskişehir Yurtiçi Kargo Yunusemre şubesindeki telefonlarıma, ricalarıma kulak asmadılar, ancak öncelikle bana ilaçlarımın aynı gün yetiştirilmesinde katkıları bulunan, özellikle, böyle bir sorunun olursa beni ara centilmenliğini gösteren Sayın Yunus beye, sorunumun aciliyetini yetkilere ileterek çözümüne katkı sağlayan Sayın Pınar hanıma, Dolayısı ile Yurtiçi Kargo Genel Müdürlüğü personeline teşekkür ediyorum. İyi ki böyle iyi niyetli insanlar da var.

Benzer Şikayetler

Yurtiçi Kargo Kargo Teslim Edilmedi

profile
Evren
18 Temmuz 2023 21:48
91

Yurtiçi Kargo 150.000TL Lik Kargonun Başka Adrese Teslim Edilmesi Hk

profile
Semih
10 Şubat 11:29
235

Yurtiçi Kargo Adrese Teslimat Yapmıyor!

profile
Çağla
02 Şubat 15:13
86
Yurtiçi Kargo Adrese Teslimat Yapmıyor!
Yurtiçi Kargo Adrese Teslimat Yapmıyor!
5
Çözüldü

Yurtiçi Kargo Çalışanından (Yurtiçi Kargo'dan) Şikayetçiyim

profile
Sule
31 Ekim 2023 13:51
145
"Yurtiçi Kargo Kocaeli sorumlusu Fatma Hanım bizzat arayıp durumla ilgilendi. Kargo dağıtım şubesindeki ilgili personeli uyardıklarını, bir daha böyle bir sorunun yaşanmayacağını bildirdiler. Gösterdikleri hassasiyetten dolayı teşekkür ederim."
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz