01 Kasım 2016 #6834978

Yurtiçi Kargo Müşterisi İle Alay Ediyor!

Yurtiçi Kargo Bursa Uludağ şubesi gerçekten hizmet konusunda "0". İnanılmaz işlere imza atıyorlar. Çalıştığım yer muhasebe ofisi, müşterilerimizin gönderdiği evrakları şubeye geldikten 1 gün sonra mesaj geliyor şirket hattına adresinizde size ulaşamadık diye. Şaka gibi çünkü burası iş yeri haftanın 6 günü açık. Gidip şubeye kargomuzu almaya gidiyoruz verilen cevap kardeşim personel yok onun için gönderemiyoruz nereye şikayet ederseniz edin diyorlar.


Son 1 ay içerisinde aynı olayla 4 defa karşılaştık. Telefonla arıyoruz şube müdürü m*** bey var onunla görüşüyoruz, hiç Yurtiçi Kargo'ya yakışmayacak tavırlar, hakaretler. Genel müdürlük olarak bu olayı çözmelisiniz. Son olay olarak N11.com'dan aldığım ürün geçtiğimiz hafta kargolandı. Dün şubeden dağıtıma çıkmış sözde bugün mesaj geliyor adresinizde size ulaşılamadı not bırakıldı diye iş yerinde öyle bir şey yok biz zaten iş yerindeyiz!

Mustafa 85 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa02 Kasım 2016

    Geri bildirim yapıldı ama henüz kargo ulaştırılmadı.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi02 Kasım 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön