13 Mayıs 2013

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum!

Bugün Yurtiçi Kargo firması beni arayarak 3 gündür kendilerinde olan ürünü mutlaka ama mutlaka teslim edeceklerini ifade etmişlerdir. Saat 21:00'a kadar bekledim gelen olmadı. Akabinde Yurtiçi kargoda kayıtlı olan telefonum ile 4449999'u aradım ve tam 47 dakika, yanlış duymadınız 47 dakika bekledim ama müşteri temsilcilerinin yoğunluğu 47 dakika sonra bile bitmedi. Firma bu konuyu araştırsın. İnternetten alışveriş yaparken bu firmayı seçmeyeceğim. Zorunlu olarak bu firma ile çalışan sitelerden ise alışveriş yapmayacağım. Şikayet ediyorsunuz, ama değişen birşey olmuyor.

Muhammet 18 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet16 Mayıs 2013

    İnternet üzerinden aldığım sipariş 09.05.2013 tarihinde varış şubesi olan Hatay Payas yurtiçi şubesine gelmiş olup 8 gündür şubede bekliyor. Her aradığımda bugün yarın deyip bu zamanda kadar beklettiler ve sonunda firma ile irtibata geçip siparişi iptal ettirdim. Bir daha bu firmanın bulunduğu sokaktan dahi geçmeyeceğim.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön