06 Mayıs 2014

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Yetersizlikleri!

Yurtiçi Kargo kadar sıkıntılı bir firma henüz görmedim. Bir kargo gönderdim (F493046 belge numaralı) sorunların ardı arkası kesilmiyor. Müşteri hizmetleri açıklama yapmaktan yoksun bir şekilde dönüş yapıyorlar ve sorunun çözümü adına hiçbir cevap vermiyorlar.


Telefonu kapamanın derdindeler. Olmaz olası bir iç prosedürleri var bunda ne olduğunu kimse bilmiyor. Sabah arayan yetkili olduğunu söyleyen dahi açıklayıcı bilgiler veremiyor. Sürecin devamı nasıl olacak diye soru sorduğumda verilen cevap "Firma prosedürü gereği bilgi veremiyoruz size tekrar dönüş yapılmayacak" gibi talihsiz bir açıklama ile karşı karşıya kaldım.


Müşteri (eski) benim sorum çözüldü mü benim bilgim olamayacak. Çok mizahi! yaklaşım.

Salih 56 Okunma

Cevaplar

  • Salih07 Mayıs 2014

    Müşteri hizmetleri ile görüşmemiz yarıda kesildiği için sürecin çözümüne dair bilgi alamadım. Yazılı olarak açıklama yapılacağını da söylenmedi. Yazılı açıklama elime ne zaman ulaşcak çok merak ediyorum. Eğer adresime yollanacaksa Yurtiçi Kargo haricindeki bir taşıma firması ile taşınır diye ümit ediyorum.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi07 Mayıs 2014

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön