03 Mayıs 2013 #1777575

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Cevap Vermiyor!

Geciken kargom ile ilgili bilgi almak için Y.K. Teşvikiye şubesini aradım ancak dakikalarca ve birçok kez çaldırmama rağmen cevap alamadım. Bu aynı firmadan ve şubeden alacağım ikinci kargo ve her seferinde teslim alma konusunda sıkıntı yaşıyorum. Şikayet için çağrı merkezini aradığınızda da dakikalarca bekletiliyorsunuz ve kapatmak zorunda bırakılıyorsunuz.


Teşvikiye şubesine zaten ulaşmak imkansız çünkü hiçbir şekilde cevap vermiyorlar. İlkinde çağrı merkezine ulaşabilmiştim ve şubeyle ilgili şikayet kaydı açmalarını istedim. Yaptıklarını söylediler ancak tekrar aynı sorunu yaşıyorum ki firma aksiyon almakta da yetersiz anlaşıldığı üzere. Çağ.Mer de bitikse biz nasıl bilgi edineceğiz?!

Özge 23 Okunma

Cevaplar

  • Özge21 Şubat

    Ne geri dönüşü pardon?! O şubeye kargo gelecek diye ödüm kopuyor çünkü hala seneler geçmesine rağmen küçük bir kargonuz varsa ve iki yokuş aşağıdaysa yollayacakları yer, asla dağıtım yapmıyorlar.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön