05 Haziran 2014 #2487868

Yurtiçi Kargo Morhipo.com'dan Aldığım Ürünlerin Paketleri Açılmış!

19.05.2014 tarihinde Morhipo.com'dan aldığım 3 adet babet ayakkabım 30.05.2014 tarihinde elime ulaştı. Yalnız normal şartlarda Morhipo'nun ürünleri yerleştirdiği bir kutusu vardır.


Ürünlerim onun içerisinde değildi ve babet kutularım ezilmişti. Ürünlerimden bir tanesi hasarlıydı ve iade ettim. Şikayetimi Morhipo'ya da ilettim ama bu kargo konusunda kimseden bir geri dönüş alamadım.


Bağcılar - Arda şubesi ve Morhipo.com bu konu ile ilgilenmeli. Paketleme hatası varsa Morhipo değilse Yurtiçi Kargo sorumludur bundan.

Elif 156 Okunma

Cevaplar

  • Elif06 Haziran 2014

    Gerekli olarak yapılan şey, telefonumdan arayıp herhangi bir bilgi vermemekse doğrudur aradılar. İlk aradıklarında ben göremedim geri aradığımda ise gerekli işlemler yapılacak denildi ama ne ürünü aldığım bayii hakkında bir bilgi istendi ne de başka bir şey.. Yazılı açıklama dediğiniz şeyi ise ben hiç göremedim.. Gerçekten çok ilgililer tebrikler..

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi05 Haziran 2014

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön