14 Ekim 2016 #6681634

Yurtiçi Kargo Mersin Garaj Şubesi Görevlisinin Saygısızlığı

GittiGidiyor'dan bir ürün aldım. Ürün 12.10.2016 günü saat 16.54'de saat 18.30 kadar açık resmi bir ortaokul olan adresime sözde gelmiş ve yine sözde ihbar kağıdı bırakmışlar. Bir de SMS attılar gelin şubeden alın diye. Ancak gelmediler. Bırakılan bir kağıt da yok. Kamera kayıtları mevcuttur. Gelen SMS ile haberimiz oldu ve ertesi gün Mersin Yurtiçi Garaj şubesine gittim. Ve kargomun araçta dağıtımda olduğunu söylediler. Ben de gelen SMS üzerine buraya geldiğimi yarın adresime getirmelerini istedim. Alaycı ve sert bir ifadeyle öyle bir uygulamalarının olmadığını söylediler. Ben de sizin hatanız bari bir özür dileyin dedim. Öyle bir uygulamalarının da olamadığını söylediler. Neredeyse fırça yedim diyebilirim. Yapmayın mağduriyetimi giderin sorun yok dememe rağmen neredeyse kovuldum. Öyle mi sizi şikayet edeceğim dedim. Ne halin varsa gör demeye getirdiler. Yorum ve takdir okuyanlarındır.

Ömer 64 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi14 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

  • Ömer13 Ekim 2016

    Çok istediğim bir ürün var ve onlar da sadece yurtiçi ile mi çalışıyorlar? Başka kargo firmasıyla gönderin ben ödeyeceğim derim olur biter. Dert mi?

  • Ömer13 Ekim 2016

    Yurtiçi ile gönderilen ürün satın almayın. Aslında bu ilk değil. Ancak bugünkü çok abarttı. Saygısızlık yapmamalıydı. Sadece bir özür her şeyi halledecekti. Ama ne oldu? Bırak özür dilemeyi özür diletmek istedi. Şimdi kim kaybetti? Ben bir daha yurtiçi ile çalışan bir firmadan alışveriş yapmayacağım. Sanki başka kargo firması yok mu? Ha onlarda sorun olmuyor mu? Bırakın kargoyu her tarafta sorun oluyor ama saygısızlık olmuyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön