03 Şubat 2014 #2272636

Yurtiçi Kargo Maslak Şubesi Adrese Kargo Teslim Etmiyormuş!

191262376684 kargo kodum. Yurtiçi Kargo Maslak Şubesi, aldıkları bir kararla Maslak İş Merkezine kargo teslimatı yapmayacakmış! Kargolarımızı kendimiz ayaklarına gidip alacakmışız! Maslak İş Merkezi Yönetimi bu kararı aldı diyorlar ancak yönetimle konuşuyorum, böyle bir şey yok,en ufak evrakı bile kamyonla getirip araçlarını park etmek için problem çıkarıyorlar, tartışıyoruz şeklinde bilgi aldım.


Böyle hizmet anlayışı nerede görülmüş? Maslak şubenizi arıyorum telefon yüzüme kapanıyor. En son ulaşabildiğim kişi ''Biz Yurtiçi Kargo olarak karar aldık, Maslak İş Merkezine kargo teslim etmiyoruz, gidin şikayet edin madem. Şu an zaten binanızın 25 kargosu bekliyor'' dedi! Lütfen sorun neyse çözünüz.

Özlem 109 Okunma

Cevaplar

  • Özlem03 Şubat 2014

    Yurtiçi Kargo firmasından biri beni aradı. Ve gayet ukala bir şekilde adresinizi değiştirin o zaman diye konuştu.Bina yönetiminin aldığı bir karar yok,bina yönetimi ile konuştum.Diğer kargo firmaları adresime teslim ederken Yurtiçi Kargo niye sorun çıkartıyor?Böyle hizmet olur mu?Ben işi gücü bırakıp kargomun peşinde mi koşacağım?Şikayeti yanıtlamak için arayanlar adresinizi değiştirin diyor,böyle cevap mı olur?Araçları soyulduğu için maslak iş merkezine kargo teslim etmiyormuş.Polise tutanakla başvurun,bundan banane?

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön