31 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo LED TV'lerimi Kırdılar

24.10.2016 tarihinde Haznedar Yurtiçi Kargo'ya Kayseri 'ye gönderilmesi için 5 adet Plazma/LED TV teslim ettim. Görevlilere bunların hassas olduklarını, dik taşınması gerektiğini vb. açıkladım. Onlarda sürekli TV götürdüklerini ve bir şey olmayacağını söyleyerek 360.97 TL bedeliyle TV'leri teslim aldılar. 26.10.2016 günü TV'ler Kayseri ye ulaşmış fakat açıp bakılınca 2 TV'nin ekranının tamamen kırıldığını fark etmişler. Hemen kargo görevlisi ile tutanak tutmuşlar. Kırılma sebebi açık açık istifleme hatası olarak Yurtiçi Kargo tarafınca kayıt altına alınmıştır. Ancak yaptığımız görüşmelerde elektronik eşyaların sigorta kapsamında olmadığını ve hasar bedelinin tahsis edilme ihtimalinin olmadığını söyleyerek konuyu kapatmak istediler.
1. Sigorta kapsamında olmasa dahi biz size kırın diye emanet etmiyoruz...
2.Madem sizin yüzünüzden kırıldığını kabul ediyorsunuz neden bedelini ödemiyorsunuz?

İsmail 132 Okunma

Cevaplar

  • İsmail01 Kasım 2016

    Neredeyse 1 hafta olmak üzere, hiçbir dönüş yapılmadı. Buradan insanlara sanki çözüm odaklı yaklaşıyorsunuz diye kendinizi göstermeniz de gerçekten çok ayıp.

  • İsmail31 Ekim 2016

    Bana mail üzerinden herhangi bir dönüş yapılmamıştır.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi31 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön