03 Nisan 2013 #1723439

Yurtiçi Kargo LED TV Kırık Geldi Hasar Tazmini Yapılmıyor!

09.03.2013 tarihinde Gold Bilgisayar'dan aldığım LG 47'' LED TV yi anlaşmalı olan Yurtiçi Kargo ile Lüleburgaz'a geldi.kargodan teslim alındı daha sonra cihazın kurulumu için yetkili servis geldi cihazı
açtığında kırık olduğunu tespit etti ve rapor yazdı.Yurt içi kargo sorunu üstlenmiyor ayrıca Gold bilgisayarda üstlenmiyor.


Çok mağdurum tv aynı şekilde kutuda kargoda bekliyor LG yetkili servislerinin raporu olması halinde bile neden Yurtiçi kargo veya Gold bilgisayar sorumluluğu üstlenmiyor topu birbirlerine atıp duruyorlar. Gold bilgisayarı tüketici mahkemesine verdim.Sonuç çıkmazsa Yurtiçi Kargo'yu da Tüketici mahkemesine vereceğim.Hakkımı sonuna kadar arayacağım.

Hasan 371 Okunma

Cevaplar

  • Hasan30 Nisan 2013

    19.03.2013 tarihinden beri hasar tazmin işlemi yapılmasını bekliyorum fakat yurtiçi kargo tarafından işlemlerle ilgili hiçbir bilgi verilmedi.Telefon ile saatlerce aramalarım sonucunda yetkili biriyle görüştüm ve tazmin işleminin kabul edilmediğini söyledi.En kısa zamanda tüketici mahkemesine gideceğim.Hakkım olan parayı alacağım.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimize ilgili birimiz tarafından 21.03.2013 tarihinde görüşülerek gerekli açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön