13 Ekim 2016 #6681031

Yurtiçi Kargo Kurtköy Şube Personeli Şikayetçiyim

23 Eylül cuma günü dağıtıma gelen kargo evde olmadığım için geri dönmüş. İnternetten 27 eylül salı günü baktığımda 26 eylül pazartesi günü tekrar geldiğini ve beni evde bulamadıkları yazılmış. Pazartesi günü evde birden çok kişi olmasına rağmen bulamamışlar kimseyi. Kurtköy şubede olduğunu gördüğüm kargomu teslim almaya gittim. Gitmeden önce kargomun tekrar dağıtıma çıkıp çıkmadığını sormak için şubeyi aradım ama ısrarla kimse cevap vermedi. Gittiğimde 1 personel boş boş kutularla bir o yana bir bu yana oynuyordu. Bizimle ilgilenecek kimse yok mu diye sorduğumda zoraki bilgisayar başına geçti. Kargonun pazartesi günü gelmediği halde geldiğini sisteme girmişler dedim "bana ne ben mi getirdim de bana söylüyorsun" dedi şok oldum. İsminin y*** olduğunu öğrendiğim saygısız bayanın saydığı lafları buradaki karakterlere sığdıramıyorum. Kaliteli personel çalıştırana kadar her gün şikayet edeceğim.

Aişe 156 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi15 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

  • Aişe15 Ekim 2016

    12.10.2016 tarihinde kargoya verilen ürünüm 13.10.2016 tarihinde dağıtıma çıkmış ancak süre yetmediğinden yoğunluktan vs. Teslim edilememiştir. Burada bir sorun yok. Ancak 14.10.2016 tarihinde online olarak takip ettiğimde 13.10.2016 saat 18:33 de hem de ismime teslim edildiği yazıyor. Şube telefonları açmadığından bir şey de söylenmiyor. Kurtköy Şube çalışmıyor. Yalan yanlış bilgiler giriyor sisteme. Bir önceki siparişimde de gelmedikleri halde geldik bulamadık notu bıraktıklarını söylediler. Ne not vardı ne de gelen giden. Şikayetlerime bile geri dönüş yaptık açmadınız diye yalan söyleyen bir firmadan bahsediyoruz burda. Ulaşılamadığımda telefon operatörüm bana mesaj gönderiyor. Bir siz akıllısınız zaten geri kalan herkes aptal. Çok güzel çalışıyorsunuz bravo.

  • Aişe14 Ekim 2016

    Yurtiçi kargonun neden hiçbir şubesi telefonlara cevap vermiyor? Buna karşı bu kadar şikayet olmasına rağmen neden hala bu konuda herhangi bir yaptırım uygulayamıyorsunuz? Eğer yeterli sayıda personel barındıramayacaksanız insanları paralarıyla rezil etmeye ne hakkınız var? O zaman küçülmeye gidin. ya da yeterli personel istihdam edin! Şubeye girip telefonlara neden bakmıyorsunuz dediğimde (içeride hiç müşteri olmamasına rağmen) boş boş oturuyo olmalarına rağmen "Ne kadar yoğun olduğumuza dair fikriniz var mı? " deme hakkına mı sahipler? Ve şubedeyken yarım saat durduğum süre boyunca telefon çalmayı kesmedi bile! Açmaya tenezzül bile etmedi boş oturan diğer personel. İnsanları aptal yerine koymaktan vazgeçin artık!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön