4 g
Yorum Yap
#11445791

Yurtiçi Kargo Kronik Teslimat Problemi!

171988279691 sipariş numaralı kargo teslimatı ile ilgili Yurtiçi Kargo kurfalı şubesi tarafından teslimat sağlanmamıştır. Şube personeli tarafımı arayıp kapıyı çaldığını açan olmadığını söylemiştir. Ne zaman kapıda olduğunu sorduğumda ise 10 dakika önce olarak beyan etmiştir.


Problemi çağrı merkezi ile görüştüğüm de ise kargo personeli kapıda beklerken aradığını beyan etmiştir. Adresin kapı zili hiç çalınmamış olup, teslimat adresine uğranmamıştır. Problemin çözümü ise kargonuzu saat 19.00'a kadar şubeden teslim alabilirsiniz olmuştur. Müşteri memnuniyetinden daha çok kargo taşımaktan üşenen firma ile çalışılmasını mantık dahilinde bulmuyorum.

Çetin Çetin 164 Okunma

Cevaplar

 • Çetin4 g

  Çözüme yönelik çabanızı gerçekten merak ettim? Buradan bildirebilir misiniz? Çözümü siz değil ben ürettim sizin yapmadığınız teslimatı kırıp dökeceğinizden kaygı duyduğum için babam almak zorunda kaldı. Ağır yükleri teslim etmekten imtina duyuyarsanız sırf para kazanmak adına sorumluluğunu üstlenmeniz etik değil.

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi4 g

  Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

 • Çetin4 g

  Hala firmadan cevap alabilmiş değilim :) Kendi çabalarımla çağrı merkezinden ulaştığım en son bilgi ise kargo yükünün ağır olması dolayısı ile taşınmamış olması. Malzemeleri kırıp dökeceklerinden emin kaygı duyduğum için yaşı 60'dan fazla olan babama taşıtmak zorunda kaldım. Firmanın bu yaklaşımından dolayı utanç duyması gerektiğini düşünüyorum.

 • Çetin4 g

  Çağrı merkezi üzerinden yaptığım görüşmeler sonucunda, bir önceki bildirimde 11.33 de teslim edildi ihbarı hemen düzeltilerek teslim edilemedi oldu. Müşteri ile iletişim şekliniz bu mudur? Böyle olması haberlerde daha geniş yer kaplayacaktır diye ümit ediyorum. Not: Şube tarafından adrese gelinmediği kamera kayıtları ile ispatlanmış olup, çağrı merkezinizden kapıya not bırakıldığı bildirilmiştir. Bu beyan gerçeği yansıtmamakta olup, noter ile durumu tasdik ederek ilgili mercilere daha gerçel kanıtlar ile gideceğim.

 • Çetin4 g

  Ek olarak, belirttiğiniz tüm teslimat saatleri ve kamera kayıtlarını ürünlerim bugün saat 17.00'a kadar teslim edilmez ise anahaber merkezlerinin WhatsApp ihbar hatlarıyla paylaşacağım.

 • Çetin4 g

  Apartman kamera kayıtlarının beni aradığınız saat dilimini, sistemde gözüken saat dilimini ve çağrı merkezinin belirttiği saat dilimlerini tek tek inceledim. Kapıya gelen kargo bulunmamaktadır. Bugün içerisinde teslimat sağlanmaması durumunda, kabahatler kanunu ve tüketici koruma Hakem Heyeti bildirilerine uygun olarak tarafınız hakkında "müşteriyi yanlış bilgilendirme" başlığı altında şikayette bulunacağım.

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi4 g

  Çetin Özkan A. Değerli Müşterimiz ; Talebiniz ilgili birimlerimiz ile paylaşılmış olup, en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ

 • Çetin4 g

  Ek olarak; firma sisteminde kargo tarafımdan teslim alınmış olarak gözükmektedir. İmza karşılığı teslim edilmesi gereken kargonun sistem üzerinde tarafımdan teslim alındığı bilgisi nasıl oluyor akıl alacak gibi değil. Firma ile çalışılmasını kesinlikle tavsiye etmiyorum. Sistem üzerinde teslimat saati 11.33 yazıyor şube tarafından tam olarak 13.26 da aranıp 10 dakike önce kapıdaydık bilgisi paylaşılıyor. Çağrı merkezi ise kapıdayken aradık diyor. Kesinlikle bilgi ve hizmet konusunda en ufak bir müşteri memnuniyeti kaygısı taşınmıyor. Verilen bilgilerin hepsi birbiri ile tutarsız ve gelen cevaplar resmen müşteri ile dalga geçilir gibi.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler