21 Mart 2015

Yurtiçi Kargo Kocaman Okul Adresi Bulunamamış!

Hepsiburada'dan satın almış olduğumuz ürün dün sabah (20 Mart) 08:47'de Beylikdüzü şubeye ulaşmış olmasına rağmen gün içerisinde teslim edilmedi. 444 9 999'u aradığımızda, sevkiyat aracının sabah 08:30'da çıkmasından dolayı yetiştirilemediğini öğrendik. Bu sabah (21 Mart) 10:33'de Teslim edilemedi olarak kayıtlara geçilmiş.


Beylikdüzü Yurtiçi Kargo şubesi kesinlikle telefonları açmıyor! Yine 444 9 999'u aradığımda Adres bulunamadığından teslim edilmemiş olarak not düşüldüğünü öğrendim. Teslimat adresi de çalışmakta olduğum koskocaman özel bir okul. Kendi kısa kodlarından Beylikdüzü şubeye kendileri bile ulaşamadı. Yurtiçi'ni tercih etmeyin, önemsemiyorlar!

Demir 126 Okunma

Cevaplar

  • Demir27 Mart 2015

    1 Kez cep numaramdan aramışsınız, ulaşamayınca mail yazmışsınız. Geri dönüşünüz bile samimiyetsiz. Sonra aradığınızda da geçerli olmayan bir yanıt verdiniz. Şubeden arandım, niçin telefonlara bakmıyorsunuz diye sorduğumda, müşteriler acele ediyor telefona bakarsak bize bağırıyorlar dediniz. Ne kadar yersiz açıklama. Savunma bile değil bu.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi26 Mart 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında yazılı açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön