30 Nisan 2013 #1772228

Yurtiçi Kargo Kim Kime Dum Duma!

1 ayda ikinci facia olunca yazayım dedim. 1 ay evvel resmi evrak gönderdim bir kuruma. evrakları kurumdan gönderdiğimden alan kişi ücret belli olunca verirsiniz diye almadı. 4-5 kere dedim ben para fazla vereyim, sonra geri alırım, sorun çıkmasın diye almadı parayı. Sonra karşı tarafı arıyorum gelmedi, gelmedi. Meğer karşıdan ödemeli yazmışlar. Resmi kurumda da kim para verip alacak. Telefonlarda perişan olduktan sonra mesele anlaşıldı. Son gün yetişti evrak.4 gün evvel aynı yere bi kargo daha gönderdim. Bu seferde arıyorum gene almadık. Firmadan kime teslim edildi kargo diye sordum. O kurumdan alakasız bi isim verdiler. Bu kişiye sordum haberi yok. Zaten gönderdiğim birim ile alakalı değil.

Hayri 24 Okunma

Cevaplar

  • Hayri02 Mayıs 2013

    İlgili bir firma en azından. Arayıp ilgilendiler. Yardımcı oldular. Denizli Horozlu şube ve Uşak şube için aynı şeyleri söylemesemde kurumsal olarak ilgili buldum firmayı. Kendilerine hassasiyet için teşşekkür ederim.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön