10 Mart 2015

Yurtiçi Kargo Keyfi Uygulama!

Yıllardır D-market (hepsiburada) alışverişi yapıyorum. Mesai saatlerinde evde bulunamadığımız için mümkün olduğunca iş yeri adresime teslimat yaptırırım. Ancak ürünler ebat yada ağırlık olarak büyük olunca gününü de denk getirip hafta sonuna teslim olacak şekilde ayarlarım. Bu defa da öyle yaptım. Ama Hepsiburada'dan bir gün önce gelince Cuma teslime gelmişler. Gelindiğine dair hiçbir ihbarname yok. D market sözleşme gereği ikinci defa gelmeleri gerektiğini biliyorum ki ayarladığım için ertesi gün yani cumartesi gelmeleri gerekirken gelmiyorlar, Pazartrsi gelip şikayet ettiğim için ihbarname bırakıyorlar.

Ümit 55 Okunma

Cevaplar

  • Ümit12 Mart 2015

    Bence şikayetvar platformunun en önemli aşaması bu takip-geri besleme mesajları. Olanları özetleyip hala hizmet sektöründe Türk usulü koordineyi anlatacağım. Öncelikle Hepsiburada ekibinin başaramadığını şikayetvar ekibi 24 saat geçmeden başardı. Yurtiçi Kargo (yik) Çağrı m. 'den Arda Bey aradı. Hakikaten çaba sarf etti. Defalarca konuştuk. Gölcük ofisinin birer birer iade etmeye başladığı paketlerimden sonuncusunu bitişik daire komşuma teslim ettirtmeye çalıştı. Ama Gölcük ofisi direndi ve muhtemelen Çağrı Merkezini Kocaeli Bölge Müdürlüğüne şikayet etti. Bölge Md. 'den Sibel Hanım çabaladı. Ama nafile Gölcük ofisi dediğini yaptı ve tüm siparişlerimi iade etti. Bir daha yik kullanmamak ve kimseye tavsiye etmemek tek yapabileceğim şey. Şikayet var'a, yİK Çağrı Merkezindeki Arda Beye ve Bölge Müdürlüğündeki Sibel Hanıma en azından gösterdikleri çabadan ötürü Teşekkür. Ama ayaklar baş olup, "nasıl olsa bir müşteri" denirse iş bu kadar oluyor. Maalesef merkezin müşteri menfaati için teşkilat üzerinde bir otoritesi olmadığını kanıtladılar. Ülkemde herkes ağa herkes paşa.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi11 Mart 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön