23 Şubat 2013

Yurtiçi Kargo Keyfi İşlem Yapan Personeller!

Bu sabah almam gereken Ankara/Polatlı şubesine gelen kargolarımı N. D. ve S. Y. isimli şahıslar kendi kusurlarından dolayı teslim etmeyerek, üstüne de keyfi olarak göndermeyeceğim diye imalı laflar ederek şahsımı son derece mağdur etmişlerdir. Böyle bir firmada böylesine iş ahlakından uzak insanların çalıştırılmasını son derece kınıyorum, ayıplıyorum.

Alışveriş yaptığım sitede kargo seçme hakkı bulunmadığını, bulunsaydı Yurtiçi kargoyu tercih etmeyeceğimi söylediğimde de hanımefendi bana cevap olarak; biz de müşterileri seçebilseydik keşke diye imalı laflarda bulundu. Kargom teslim edilmediği için içerikteki ürünler zarar görecek ikaz etmeme rağmen gönderilmiyor mağdurum!

Kopar 50 Okunma

Cevaplar

 • Kopar25 Şubat 2013

  eşyalarım soğan kamyonuna yüklenseydi bundan çabuk, güvende ve sağlam gelirdi.

 • Kopar25 Şubat 2013

  cuma günü gönderilmeyen kargoyu pazartesiye, pazartesi gönderilmeyen kargoyu salı gününe devrederek bir hafta boyunca beni oyalayıp kargomu gelen adrese göndermek üzere planlar kurulduğunun apaçık farkında olup bu öğlen işimden koştura koştura gelerek kargomu teslim aldım. kolilerimi görünce bir şok daha yaşadım. ben evde yokken gelip geri giden sağlam kargolar ben aldığımda kutular içine göçük, darp yemiş ve eşyaların bazı kısımları kolilerden dışardı çıkmış haldelerdi. oldukça toz içinde ve ayakkabı izi olarak tespit ettiğimiz izlere rastladık. bir sonraki kargomda eşyalarımın başına daha kötü şeyler gelecek hissine kapılıyorum ve sinirlerim çok yıpranıyor. malesef yurtiçi kargoya verdiğim bir eşyayı çöpe atılmış gibi hissediyorum artık. buna rağmen problem çözermiş gibi yapıp sadece kendi açıklarını kapatma derdinde olduklarını görüyorum. yurtiçi kargo sorun çözme departmanından da oldukça şikayetçiyim. burada naklen olmamak için kurumsal birkaç cümle ile konuyu kapatıyorlar sadece. yeni ve güvenilir iş ahlakına sahip bir kargo firması kurulmasını dilemekten başka çare yok Türkiye için..

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi25 Şubat 2013

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

 • Kopar23 Şubat 2013

  Ankara bölge müdürlüğünü aradım. Birbirlerini tanıyorlar heralde ki yardımcı olmak yerine kusurlu şahısları savunma yolunu seçtiler. nasıl bir örgüttür bu aklım şaştı! Bir tane bile mi insan yok koca firmada müşteri memnuniyetine önem veren? Ben neye güvenip internetten alışveriş yapıcam peki? Yatırdığım onca alışveriş parasına mı acıyım, sınırlı stokta kalmış ürünleri alıcam diye verdiğim emeğe mi acıyım? her daim birbirini kayıran firma çalışanları varken eşyamızı kime emanet edicez?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön