18 Mart 2013 #1691062

Yurtiçi Kargo Keyfe Göre Dağıtım!

Ben bıktım artık bu kargodan nerdeyse bana gelen bütün kargolar geç teslim Büyükçekmece şubesi kasıtlı yapıyor artık sms geliyor ürününüz şu gün teslim diye verdikleri tarihten 3 gün sonra anca ulaşıyorum ürünüme.


Kargo takip bölümünde gördüğüm yazı ürün dağıtıma çıktı akşam bakıyorum zaman yetmedi bekletiliyor şubede kardeşim akşam subeye gidiyor ürünü almak için vermedikleri gibi bide azarlıyorlar bu nasıl firma yaa.


O kadar sınır küpü oldumki artık internette Yurtiçi Kargoyla çalışan sitelerden uzak duruyorum.

Demet 60 Okunma

Cevaplar

 • Demet01 Temmuz 2016

  Ya sizinle halen sorun yaşıyorum getirmiyor sizin kamiloba mahallesine bakan kuryeniz kargomu teslim etmiyor yıllardır sizin yüzünüzden mağdurum

 • Demet21 Mart 2013

  Nasıl bir çözüm ürettiniz anlamadım bana kargolarınız zamanında teslim edilecek dediniz şimdi aksine dahada geç gelmeye başladı kargo dağıtım elemanınız gıcığına yapıyor.

 • Demet21 Mart 2013

  yurtiçi kargo ürünlerimi geç teslim ediyor diye şikayet ettiğim için dahada geç getirmeye başladılar.müşteri hizmetleri beni arıyor sorun çözülecek diyor ama büyükçekmecedeki kargo dağıtım görevlisi işi inada bindirdi kargomu getirmiyor.

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi18 Mart 2013

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön