01 Nisan 2013
Yorum Yap
#1716514

Yurtiçi Kargo Keşke Reklamlarınızdaki Gibi İşinizi Yapsanız!

Yurtiçi Kargo görevlileri 28.03.2013 14:59 tarihinde İstanbul'dan kargoya verilen ürünü 30.03.2013 17:07 itibariyle Adana'da şubeye yaklaşık 2 km uzaklıktaki evime ulaştıramadılar ve araya tatilin girmesiyle ürünümü 01.04.2013 tarihinde alabileceğim söyleniyor. Sebep ise evde kimseyi bulamamalarıymış.


Kargo gelecek diye gün boyu ailecek evde olmamıza, bina girişini sürekli gözetlememize, hiçbir kargo görevlisi binamıza gelmemesine ve kapımıza herhangi bir uyarı kağıdı bırakılmamasına rağmen evde değilmişiz. Gün boyu aramamıza rağmen daha şubenizde telefona bakacak bir elemanınız bile yok. Sadece gülüyorum ve Yurtiçi Kargo'dan sorumsuz personelini aklamasını değil sadece işini yapmasını bekliyorum.

Ümit 93 Okunma

Cevaplar

  • Ümit01 Nisan 2013

    Pazartesi saat 16:00a kadar kargomun teslim edilmesini bekledim kuzu kuzu gelen giden olmadı. Müşteri hizmetlerini aradığım zaman bana ihbarneme bıraktıkları için (Hiçkimsenin göremediği çok gizli bir ihbarname olsa gerek) kargomun dağıtıma çıkmadığı ve benim gidip şubeden teslim almam gerektiği söylendi ve kuzu kuzu gidip kargomu şubeden teslim almak zorunda kaldım. Ve bu olaydan şunu öğrendim kazara bir daha Yurtiçi Kargoyu kullanmak gibi bir gaflete düşersem ev veya iş adresi vermeye gerek yok. Bunu ulaşabildiğim tüm dost ve yakınlarıma bir nasihat olarak anlatacağım.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler