15 Mayıs 2013 #1799448

Yurtiçi Kargo Kayıp / Çalınan Kargo Bedelinin Tazmin Edilmemesi!

Nisan 2013 başında, Yurtiçi Kargo Suadiye Şubesi'ne, orijinal ambalajı içinde bir cep telefonu teslim ettim. Teslimatın yapılmaması üzerine şubeye gittiğimde, Marmara Bölge Müdürlüğü temsilcisi C*** Ç****tesadüfen oradaydı ve konuyu kendisine aktardım. El yazımla talep edilen dilekçeyi orada teslim ettim, talep edilen ürün faturasını ise daha sonra e-mail gönderdim. Aldığım cevapta, tazminat sürecinin 10 gün içerisinde sonlandırılacağı belirtiliyordu.


15 Mayıs 2013 tarihi itibariyle, halen Yurtiçi Kargo'dan ödeme ve özür bekliyorum. Mahallemizdeki bakkal bile daha kurumsal yönetiliyor.

Yaman 136 Okunma

Cevaplar

  • Yaman15 Mayıs 2013

    Yurtiçi Kargo tarafından arandığım doğrudur. Ancak arama, şikayetimin asıl muhatabı o9lan genel müdürlükten bilgi alınmadan, çözümün ne zaman gerçekleştirileceği söylenmeden bitirilmiştir. Kısacası, şikayetim halen devam etmektedir.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik yazılı açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön