11 Nisan 2013 #1738436

Yurtiçi Kargo Kaybettiği Paketin Bedelini Hala Ödemiyor!

Hepsiburada. com 'dan 14 Ocak 2013 tarihinde aldığım 2. 294 TL bedelli iPhone5 ve aksesuarları Yurtiçi kargo Çobançeşme Şubesi'nin kuryesi tarafından kaybedilmiştir. Takip no: 906683648246
3 aydır paketin araştırılması, dilekçeler, evraklar telefon görüşmeleri ile oyalandıktan sonra hala bana kaybettikleri ürünlerin bedelini ödememekte ısrar ediyorlar!


Eğer haftaya kadar kaybolan ürünlerin bedeli iade edilmezse hiç bir şekilde tekrar sizinle iletişim kurmaya çalışmayacağım . Herşey apaçık ortada, ne paket var ne teslim fişi, paketin kayıp olduğunu kabul ediyorsunuz ama para iadesi yapmıyorsunuz, böyle bir mantık yok. Haftaya param iade olmamışsa dava açacağımdan emin olabilirsiniz!

Ahmet 74 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet11 Kasım 2013

    Kaybettikleri telefonun parasını 4 ay içinde bin bir çile çektirerek, bin dereden su getirterek zorla ödediler ama neye yarar sinirlerim bozuldu!

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön