09 Kasım
#12932068

Yurtiçi Kargo Kavgacı Personel

Çarşamba günü bir yiyecek firması olan Kars kalesinden aldığım ürünler cuma Narlıdere şubesine ulaşmış olmasına rağmen dağıtıma çıkarılmadı. Bugün cumartesi günü ve dondurulmuş olarak aldığım ürünler bozulmuş. Şubeyi arayıp bilgi aldım ve dün yetiştirilemediğini bugün ise yarım gün olduğu için dağıtıma çıkmayacağını söylediler.


Kargomu kendim almak için şubeye gittim. Eğer bana bilgi verilmiş olsaydı ben dün de gidip teslim alırdım kendim sonuçta yiyecek var ve önemli olan mağduriyet yaşanmaması. Bunları anlatmak için şubeye gittiğimde ise oradaki çalışan personel rencide edici bir şekilde bizim böyle bir görevimiz yok kendiniz takip etseydiniz dedi.


Ben oraya kavga etmeye gitmemiştim ve aklımda şikayet etmek de yoktu açıkçası ama personelin insanların içinde bana karşı bulunduğu bu tavrı karşısında çok rencide oldum ve şikayetçi olmak istiyorum. Kargo teslimatını geç yapılmış olmasından dolayı mağduriyet yaşıyorum ve personelinizin anlayışsız ve kavgacı tavırlarından dolayı da şikayetçiyim. Şikayetimi sözlü olarak da bildirdim. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Mehmet Mehmet 233 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi09 Kasım

    Mehmet Ali A. Değerli Müşterimiz ; Talebiniz ilgili birimlerimiz ile paylaşılmış olup, en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ

Ziyaretçi Yorumları