27 Temmuz 2018
Yorum Yap
#10716418

Yurtiçi Kargo Kaşüstü Şubesindeki  Sorumsuz Personel!

Kaşüstü Yurtiçi Kargo şubesine gelen Gönderi kodu 106992062484 olan siparişim hakkında gün içerisinde 3 defa arayıp tatile çıkacağımı bildirerek dağıtımda olan kargonun durumunu sorduğumda 17:30'a kadar gelecek şeklinde bilgi verildi. 17:20'deki son aramamda kuryeyi aramalarını rica etmem üzerine bulunduğum bölgeye belirli günlerde kargoların gönderildiği söylendi.


Bunun üzerine Arsin şubesine gönderilmesini talep ettiğim kargonun 19:00'dan önce iletileceği söylendiğinde 18:00 de kapatıldığını belirtmeme rağmen elimde olacağı bildirildi.


Bu bilgilerin hepsi aynı kişi tarafından söylendiği göze önünde bulundurularak Arsin şubesine hiçbir bilgi vermeden bana rahatlıkla kargomu alacağımı söyleyen personelinizi Arsin şubesinden aradığımda saat 19:00'da orada olacak şeklinde lakayıt cevaplar aldım. Kargo mağduriyetim hakkında ise hiçbir işlem yapamayan bir müşteri hizmetleri ile karşı karşıya kalması cabası. Sonuçta diğer şubeye haber verme zahmetinde bile olmayan müşteriye saygısı ve yardımı bulunmayan bir personel çalıştıran kurum olduğunu görünüyorum sonucunda.

Rabia Rabia 471 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi28 Temmuz 2018

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi27 Temmuz 2018

    Değerli Müşterimiz ; Talebiniz ilgili birimlerimiz ile paylaşılmış olup, en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler