12 Haziran 2013

Yurtiçi Kargo Kargoyu Teslim Edememek!

11 Haziran 2013 tarihinde Morhipo tarafından gönderilen kargo adresime teslim edilmek için (bu arada telefonla arayıp haber verilmedi) iş yerime gelmiş. Ancak o saatte iş yerimde olmadığım için teslim edilemedi ve geri götürülmüş. 3 saat sonra aradığımda Kayseri/Erciyes şubesi getiremeyeceğini, 1 defa geldiklerini, bir daha gelemeyecekleri söylediler ki iş yerimle şube arası 2 km kadar. Konu hakkında çağrı merkezlerine şikayet bildirdim. Genel müdürlüklerini aradım (ancak telefona bakan olmadı).


İşin özü Yurtiçi gibi güya global bir firma ve tek işi kargo taşımak olan bir firma 5 liralık telefon masrafından veya ulaşım masrafından kaçtığı için kargomu teslim edemedi.

Burhan 53 Okunma

Cevaplar

 • Burhan17 Haziran 2013

  Konu hakkında geri dönüp şikayetimi dinleyen olmadı. Gerçi bu kadar çok şikayet edilen bir firma hangisine yetişsin. Kargoyu gönderen firma morhipoya gerekli şikayeti ayrıca yaptım. Onlar ilgilendiler.

 • Burhan12 Haziran 2013

  Yurtiçi Kargo : Söz Verdiğimiz Gibi, Yine Kargonuzu Teslim Etmedik :) Yurtiçi Kargo : Söz Verdiğimiz Gibi, para yoksa hizmet yok :) Yurtiçi Kargo : Söz Verdiğimiz Gibi, tek işimiz kargo teslim edememek :) Yurtiçi Kargo : Söz Verdiğimiz Gibi, sözümüzü tutmadık :) Yurtiçi Kargo : Söz Verdiğimiz Gibi, kargoyu teslim et sonra unut nasılsa teslim etmeyeceğiz :) Yurtiçi Kargo : Söz Verdiğimiz Gibi, kargom gelmiş mi diye sorma sadece otur evde bekle :) Yurtiçi Kargo : Söz Verdiğimiz Gibi, tek işimiz kargo teslim etmek mi :)

 • Burhan12 Haziran 2013

  Yurtiçi Kargo : Söz Verdiğimiz Gibi, Önceliğimiz Daima PARA :)

 • Burhan12 Haziran 2013

  Çözüm adına herhangi bir işlem yapmadılar. Kurumsal kimliklerinin emrettiği şekilde; Kargonu almak istiyorsan verdiğin adreste oturup beklemen lazım. Seni telefonla arayıp bildiremezler çünkü bunun için para ödemen lazım. Tekrar teslim etmek için adresine gelmezler randevu vermezler. Kurumsal firma, Global firma sana haber vermiyor. Anlaşılan odur ki müşteri memnuniyeti mi? Para mı? sorusuna en güzel cevabı veren firma. Elbette PARA.. Ayakta alkışlamakla kalmıyorum bütün tebriklerimi üzerinize yağdırıyorum.

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi12 Haziran 2013

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön