30 Ağustos 2013 #1985915

Yurtiçi Kargo Kargoyu Şubeden Almamı İstiyor!

Adıma düzenlenen kargoyu kapıya kadar getirdiğini iddia eden, annemin hastalığı nedeniyle evin hiç boş kalmadığı bir ortamda evde kimseyi bulamadığını belirten, "Peki o anda niçin telefon açmadınız da iki saat sonra şirketten arıyorsunuz ve geldik, ancak sizi bulamadık diyorsunuz ve hatta kapımda olması gereken ihbar fişi nerede?" diye sorduğumda ise, telefon konusuna cevap verilmezken kargo fişine “Birisi kapınızdan almıştır. Bu yüzden kargoyu siz gelin bürodan alın"
şeklinde gayri ciddi bir şekilde cevap veren Antalya/Konyaaltı Şubesi ile akabinde çözüm bulmak için aradığım, ancak çözüm bulamadığım müşteri hizmetlerini içeren Yurtiçi Kargo ne kadar ciddi ve güvenilirdir?

Safiye 45 Okunma

Cevaplar

  • Safiye31 Ağustos 2013

    "Müşteri İlişkileri"nin yukarıda beyan ettiği cümle tamamen asılsız olup, sorun çözülmemiştir. Eve teslim olarak gönderilen paketimi gidip kargodan kendim teslim aldım. Bunun neresi çözüm? Sizin çözümünüz buysa, takdiri bu metinleri okuyanlara bırakıyorum. Onlar en doğru kararı vereceklerdir. Ayrıca, eve teslim olarak ücreti ödenen, ancak bu görevini yerine getirmeyen Yurtiçi Kargo haksız bir kazanç da sağlamıştır. Yurtiçi Kargo'ya puanlamada 0 "Sıfır" veriyorum.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön