18 Ağustos 2016

Yurtiçi Kargo Kargoyu Adrese Teslim Etmeme!

Yurtiçi Kargo ile ilgili bu ikinci şikayetim. Bir önceki şikayetimle ilgili Yurtiçi Kargo yetkilileri beni telefonla arayıp gerekli işlemleri yaptıklarını söylediler. Nasıl bir işlem yaptılarsa aradan iki gün geçti benim kargom yine adresime getirilmedi. Zahmet edip kargonuz geldi diye aramadılar bile. Ya siz işinizi ciddiye alıp işlem başlatmıyorsunuz, ya da sizin bir kolunuz olan Ardahan Yurtiçi Kargo sizi ciddiye alıp şikayetleri çözmeye çalışmıyor. Mecbur kalmadıkça kullanmayacağım bir kargo şirketi haline geldiniz. Yazıklar olsun en tepeden en tabana sizlere.

Emel 172 Okunma

Cevaplar

  • Emel25 Ağustos 2016

    Ardahan Yurtiçi Kargo gönderileri adrese teslim yapmıyor. Bu üçüncü şikayet formum. Daha ne kadar form doldurmam gerekiyor olumlu cevap alabilmek için. Müşteri temsilcisi arayıp çözüme yönelik işlem yaptıklarını söylüyor siz benimle dalga mı geçiyorsunuz hiç anlamıyorum. Yurtiçi Ardahan temsilcisi bana istediği gibi bağırıp çağırabilir mi gönderimi teslim etmesini istediğimde. Yanındakilerden utanmasa üzerime yürümeye çalışması hakmıdır. Zaten senin kargondan 3 TL kazanıyorum demesi ne demektir? Sizin çalışma koşullarınız bu mudur? Firmanızı temsil eden insanlar bunlar mıdır? Müşteriye bakışınız bu mudur? Bana dün yapılanların bir karşılığı var mı kim verecek hesabını. Yurtiçi Kargo olarak hiçbir çözüm bulmadınız 3. şikayet olmasına rağmen. Bu şikateyi de herkes Ardahan yurtiçi kargonun ve Yurtiçi Kargo temsilcilerinin nasıl insanlar olduğunu herkesin görmesi için yazıyorum.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi19 Ağustos 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön