05 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Kargonun Teslim Edildiği Yazıyor Ama Kime Belli Değil!

Kargo takibi yaptığımda kargonun imza karşılığında teslim edildiği yazıyor ama kime teslim edildiği belli değil. Dağıtıma dahi çıkarılmayan ürün, teslim edildi deniyor. Kime teslim edildiğini öğrenmek için defalarca şubeyi arasam da hiç kimse telefonu kesinlikle açmıyor. (İzmit Marina şubesi) Çağrı merkezini arayınca çözüm bulmak yerine şubeyi aramamı söylüyorlar.


Bu kaçıncı kez Yurtiçi Kargo yüzünden mağdur oluşum. Çalışanlar işbilmez ve özensiz. Daha önce de kargo teslimi sırasında iade belgesi düzenlenmesini istediğimde kargonuz hiç teslim edilmemiş gibi iade dönecek dendi ve bir türlü doğru düzgün işlem yapıp kargoyu eksiksiz olarak iade edemediler. Üstelik yine teslim edildi bilgisi girildiği için iade konusunda firmayla hala sıkıntı yaşamaktayım. Bir de şubeyle iletişime geçtiğimde ki azarlanma kısmı var tabi. Yurtiçi Kargo kalifiye elemanlarla çalışsın!

Ümmühan 55 Okunma

Cevaplar

  • Ümmühan06 Ekim 2016

    Müşteri ilişkileri bu notu otomatik olarak düşüyor anlaşılan. Telefonla ulaşıldıktan sonra akıbeti öğrenmek için tekrar müşteri hizmetlerine bağlandığımda karşıma çıkan çalışan, beni ilk arayanın inisiyatif kullanarak şubeye ulaşacağını söylediğini, böyle bir sorumlulukları olmadığını ve sadece şube telefon numarası bilgisi paylaşabileceklerini söyledi. ama zaten sorun şubenin telefonu açmıyor olması!

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi05 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön