18 Ekim 2016 #6715936

Yurtiçi Kargo Kargonun Gecikmesi

Kargom 12.10.2016'da Göktürk şubesine oradan Eyüp şubesine ve oradan da 13.10.2016 tarihinde en yakın olan Baltaş şubesine gelmiştir. Kargo 13.10.2016 tarihinden itibaren her gün dağıtıma çıkıyor ve şubeye 15 dk uzaklıktaki adresime gelmiyor. Çağrı merkezini aradığımda da şubeyi arayamadıklarını öyle bir yetkileri olmadığını bildirmiştir.


Çağrı merkezi arayamıyor bizde şubeye ulaşamıyoruz. Aradığımızda da açılmıyor. Ulaşmak imkansız hale geliyor. Akşam iş çıkışı almaya gidildiğinde de 19.00'dan sonra kargo teslimi yapılmadığını belirtiyorlar çünkü haklılar her işlerini doğru yapıyorlar ya 19.00' dan sonra da teslim yapmıyorlar. Nasıl bir kurumlar şirkettir anlamış değilim. Kaliteli hizmet güven taşıdıklarını söylüyorlar ama ilgisi yok. Bu başımıza ikinci kez geliyor. Bunlara bir dur demeli.

Ali 39 Okunma

Cevaplar

  • Ali19 Ekim 2016

    Mağdur olduğumuzu bildirdiler dalga geçer gibi bu bilgiyi bize veriyorlar evet olduk bunu çok farkındayız da bunun için nasıl bir işlem yapılacak cevap yok... Cevap bugün dağıtıma çıkmış zaten kargo 3 kez dağıtıma çıktı ama ulaşmadı lütfen bizimle artık dalga geçmeyin.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi19 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön