26 Ağustos 2016

Yurtiçi Kargo Kargonun Geç Ve Hasarlı Teslimat

19 Ağustos cuma günü Avon paketimi teslim edileceğine dair SMS aldım. Daha sonra aksaklık nedeni ile teslim edilmediğini dair SMS aldım. Aynı SMS'leri bir sonraki günde aldım. Yoğunluktan dolayı teslim edilmemiştir diyerek anlayışla karşıladım. Pazartesi bana ulaşılamadığı için ürünümü teslim alamadım. Avon kargolarını 2 defa getirme kuralı olmasına rağmen kapıma şubeden teslim alabileceğimi belirten bir not aldım. Şubeyi aradığımda teslim edeceklerini söylediler. Ancak teslim edilmedi.

Aynı görüşmeyi çarşamba ve perşembe günü de yaptım. Gün boyu beklememe ve defalarca şubeyi aramama rağmen kargo getirilmedi. Şubeye giderek kargomu kendim teslim almak zorunda kaldım. Kargomu teslim aldığımda kolinin ıslanmış olduğunu fark ettim. İçini açıp baktığımda ürünlerimin akmış olduğunu gördüm. Ürünler 1 haftadır araca atılıp teslim edilmeden tekrar şubeye götürülmüş ve taşıma esnasında hasar verilmiş.

Tc 53 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi26 Ağustos 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön